بایگانی دسته بندی ها:٪ s

دومین بازارچه غذایی کسا

دومین بازارچه غذایی کسا

روز جمعه ۱۲ مرداد ۹۷، دومین بازارچه ی غذای کسا در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان برگزار شد.موسسه خیریه کسا به همراه بیش از هشتاد اسپانسر خود، میزبان مردم خونگرم و مهربان اصفهان بود.در این بازارچه علاوه بر ارائه انواع صبحانه، ناهار و شام، انواع غذاها، کیک و شیرینی، دسر، مربا، ترشی و مواد غذایی خانگی، بستنی و آبمیوه، قهوه و چای و …. عرضه گردید.همچنین غرفه کودک بازارچه میزبان کودکان و نوجوانان اصفهانی بود.برپایی این بازارچه با همت گروه های مختلف داوطلبین، سفیران مهربانی و بانوان حامی کسا انجام پذیرفت و نماینده موسسه خیریه محک، در پشتیبانی از موسسه کسا در آن شرکت نمود.استقبال بی نظیر مردم نیکوکار و مهربان شهرمان از این بازارچه، فراموش ناشدنی و نشانگر حس والای انساندوستی و مسولیت پذیری آنان بود.درآمد حاصل از این بازارچه مبلغ ۳/۳۳۳/۷۰۰/۰۰۰ ریال محاسبه گردید و صد در صد آن به کودکان مبتلا به سرطان اختصاص یافت.

موسسه خیریه کسا از مردم نیکوکار و مهربان شهرمان و همچنین کلیه گروه هایی که این موسسه را در حمایت از این کودکان و خانواده آنان همراهی نمودند، سپاسگزاری مینماید.

مراسم افطاری کسا در سال ۱۳۹۷

مراسم افطاری کسا در سال ۱۳۹۷

در ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ برابر با پنجم ماه مبارک رمضان، به همت جمعی از خیرین حامی موسسه خیریه کسا، مراسم افطاری و گلریزان با شکوهی برپا گردید.
این مراسم هر ساله با هدف آشنایی تعداد بیشتری از مردم نیکوکار اصفهان با خیریه کسا و جذب مشترکین جدید و منابع مالی بیشتر و دیدار با خیرین قدیمی حامی موسسه و در جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان برگزار میگردد.

میهمانان، توسط سفیران مهربانی و همچنین مشترکین با سابقه کسا معرفی و دعوت می گردند تا این میهمانان علاوه بر آشنایی بیشتر با فعالیتهای کسا ، به جمع حامیان کسا نیز بپیوندند.

این مراسم با پخش کلیپی در یادبود یکی از قدیمی ترین سفیران مهربانی کسا، مرحوم «حاج سید حسین محقق» که به تازگی به دیار باقی شتافتند، آغاز و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد روضاتی رییس محترم هیئت امنای کسا ادامه یافت.
سپس با پخش تصاویری از حرم مطهر رضوی، حاضرین دلهای خود را به امام هشتم شیعیان گره زدند و فضای سالن به ذکر نام ایشان معطر گردید.
در ادامه این مراسم، سخنران ویژه این برنامه، جناب آقای دکتر علیرضا نبی، سخنرانی خویش را ایراد نمودند که با استقبال بی نظیر میهمانان برنامه رو به رو گردید.
با پخش کلیپ عیادت جمعی از هنرمندان عرصه موسیقی و سینمای کشور از کودکان تحت پوشش خیریه کسا در یکی از بیمارستانهای اصفهان، برنامه ادامه یافت و هنرمندان که در سالن نیز حضور داشتند با تشویق و استقبال حاضرین مواجه شدند.
سپس گزارش تصویری عملکرد موسسه کسا به صورت فشرده ارائه گردید و در ادامه، مراسم گلریزان با شکوهی برپا و کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین اصفهانی در حجم قابل توجهی جمع آوری گردید.

حسن ختام این برنامه فروش تابلوی نقاشی، به صورت همت عالی بود که با همت مردم شریف و خیر اصفهان، این تابلو به مبلغ بیش از یک میلیارد ریال به نفع کودکان مبتلا به سرطان اصفهان به فروش رسید.

شایان ذکر است که کلیه هزینه های این مراسم، توسط جمعی از سفیران مهربانی کسا تامین گردید و خیریه هیچ مبلغی را در این راستا پرداخت ننمود.

مشاوره روانشناسی رایگان

مشاوره روانشناسی رایگان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. ادامه مطلب »

جشن سه سالگی کسا

جشن سه سالگی کسا

جشن سه سالگی کسا در تاریخ ۳ شهریور ماه ۱۳۹۶ در سالن کوثر واقع در خیابان سه راه حکیم نظامی  باح ضور پرشور مردم انجام گرفت.

حضور دوستان عزیزی چون محسن یگانه، حسام ناصری و استاد طاهر زاده عزیز