حقوق قانونی وب سایت :

۱- این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

۲- کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

۳- مطالب وب سایت خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی و درمانی انجمن و جهت کمک به بیماران مبتلا به سرطان می‌باشد.

۴- حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وب سایت منحصراً متعلق به خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به خیریه ممنوع می باشد.

۵- وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد.

۶- نظرات و پیشنهادات هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت پس از تایید مدیر سایت قابل انتشار می باشد

۷- موارد فرم اشتراک، قلک و پرداخت کمک آنلاین توسط مدیر سایت، تماما تحویل مسئول واحد حسابداری و مراحل اداری آن به مراتب انجام و بررسی و مبالغ صرف کودکان مبتلا به سرطان می شود.

۸- خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان با این باور که تمامی افراد قصد خیر و کمک به بیماران تحت پوشش را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و یا تبلیغ برای انجمن در سایت خود را دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت خیریه انجام دهید. هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی خیریه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

۹- خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان به جز دفاتری که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری در ایران یا خارج از ایران ندارد.