موسسه مردم نهاد کسا سرمایه اصلی خویش را از مشارکت های مردمی و فعالیت داوطلبان علاقمند می گیرد.
این عزیزان با اختصاص وقت، تخصص یا نیروی خویش علاوه بر یاری کسا، موسسه را از استخدام نیروی های بیشتر معاف کرده و به تبع آن از هزینه ها خواهند کاست.
گروهی از داوطلبین، با فعالیت در بازارچه های فصلی، علاوه برکسب درآمد برای کسا، با ارائه بروشور و دادن توضیحات کامل به افراد بازدید کننده،  تعداد اعضای موسسه می افزایند.
گروه دیگری از داوطلبین، با رساندن پیام کسا به دوستان و گروه های مختلف اجتماعی و گرفتن اشتراک های گروهی یا فردی قدم موثری در جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان بر می دارند. در واقع این عزیزان به نوعی سفیر کسا بوده و در معرفی آن به آحاد مردم بسیار موثرند.
داوطلبین در قسمت حمایت های جانبی از کودکان مبتلا به سرطان نیز نقش مهمی را ایفا می کنند.هنگام بسته بندی مواد غذایی و یا توزیع آنها، همچنین توزیع لباس عید، لباس گرم زمستانه، بسته بندی هدایای نوروزی و یا میان وعده های مغذی برای کودکان بستری، داوطلبین از عوامل اصلی این فرآیند محسوب می گردند.
از گروه داوطلبان می توان به پزشکان و متخصصین و اساتید هنرمندی اشاره کرد که پاره ای از وقت و تخصص خود را در اختیار کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنها قرار می دهند تا علاوه بر حمایت از این کودکان، از بار مالی موسسه بکاهند.
لازم به ذکر است که جمعی از مسؤلین موسسه کسا جزو گروه داوطلبین بوده و همچنین هیئت امنا و تعدادی از اعضای هیئت مدیره کسا به طور داوطلب مشغول به خدمتند.
یاور گرامی در صورت تمایل به فعالیت داوطلبانه لطفا با دفتر موسسه کسا تماس حاصل فرمایید.همکاران کسا با ثبت نام شما در لیست داوطلبین، با توجه به نیاز موسسه و تخصص شما عزیزان با شما تماس خواهند گرفت.

کسا قدردان این مشارکت جمعی است که محور اصلی آن نوعدوستی و خدمت به دیگران است.

داوطلبان عزیز با عناوین مختلف زیر می توانند موسسه کسا را یاری دهند:
١-داوطلبین اشتراک جمعی
٢-داوطلبین متخصص
٣-داوطلبین اجرایی
۴-داوطلبین بازارچه
۵-داوطلبین توزیع قلک
۶-داوطلبین تبلیغات

ثبت نام داوطلبین

داوطلبان عزیز با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید آمادگی خود را جهت همکاری با موسسه کسا اعلام نمایید .