کسا موسسه ای مردم نهاد است که محور وجودی آن مشارکت مردم برای مردم می باشد.


یکی از حوزه های مشارکت های گسترده مردمی تشکیل بازارچه های فصلی است که علاوه بر کسب عواید به نفع کودکان مبتلا به سرطان، زمینه آشنایی خانواده ها با موسسه کسا و اهداف آن را هم فراهم می سازد.
این بازارچه ها به همت داوطلبین اجرایی و داوطلبین بازارچه تشکیل می شود و در آن داوطلبین بازارچه محصولات مختلفی شامل شیرینی جات، غذا های گوناگون، ترشی جات، مرباجات، دسرها، صنایع دستی و هر آنچه بتواند برای خانواده ها مفید و جذاب باشد را تهیه می کنند. همچنین صاحبان فروشگاه های مختلف می توانند محصولات و اجناس گوناگون خود را به هر تعداد که مایلند به بازارچه اهدا کنند تا به نفع کودکان مبتلا به سرطان توسط داوطلبین اجرایی عرضه گردد.


خانواده ها با خرید از بازارچه، علاوه بر حمایت از کودکان مبتلا به سرطان، فرزندان خود را نیز با فرهنگ نوع دوستی آشنا کرده و گامی در جهت فرهنگ سازی جامعه بر می دارند.

همیاری

موسسه کسا مشتاق همکاری با داوطلبین عزیزی است که مایلند با عرضه محصولات غذایی خانگی، صنایع دستی و یا هر محصول قابل عرضه دیگر، در این مشارکت مردمی سهمی داشته و با حضور در این بازارچه ها و یا اهدای این قبیل محصولات، حامی کودکان مبتلا به سرطان باشند.

داوطلبین عزیز می توانند با تماس با دفتر کسا  و یا اط طریق فرم موجود در انتهای صفحه در لیست داوطلبین بازارچه ثبت نام کنند تا موسسه کسا بتواند هنگام تشکیل بازارچه با آنان هماهنگ کرده و از محصولات و پیشنهادات مفیدشان در جهت برگزاری هر چه بهتر بازارچه بهره مند گردد.

کسا قدردان دست های مهربانی است که در هر جایگاهی با گوش سپردن به ندای درونی خویش، مهربانی را به دیگران هدیه می کنند.

فرم ثبت نام داوطلبین بازارچه

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)