دومین جشن تحویل هدایای مشتریان دوزتوی به کودکان کسا

دومین جشن تحویل هدایای مشتریان دوزتوی به کودکان کسا

همزمان با روز دانش آموز و 13 آبان، هدایایی که توسط مشتریان دوزتوی به کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه خیریه کسا اهدا گردیده بود به این موسسه تحویل داده شد. این مراسم که در طبقه سوم سیتی سنتر اصفهان برگزار گردید با استقبال گسترده مشتریان و بازدیدکنندگان این مجموعه بزرگ تجاری و به ویژه کودکان روبرو شد. طی این جشن گروه های مختلف با انجام بازی و برنامه ها شاد، لحظاتی خوش را برای کودکان و خانواده های آنان رقم زدند.

طی این مراسم مدیرعامل موسسه خیریه کسا با قدردانی از مدیریت محترم فروشگاه دوزتوی، اقدام ایشان را در اختصاص بخشی از فروشگاه به سبد مهربانی اسباب بازی برای کودکان مبتلا به سرطان ستودند.

محمدرضا احمدی افزود:

فروشگاه دوزتوی با این اقدام خیرخواهانه، کمک های انسان دوستانه توسط موسسات تجاری را ترویج خواهد داد.

وی همچنین در خصوص نحوه همکاری های تجاری و سازمانی یا موسسه خیریه کسا افزود: موسسات تجاری و سازمان ها می‌توانند جهت اهدای کمک های غیرنقدی خود به کودکان مبتلا به سرطان، متناسب با نوع فعالیت، با موسسه خیریه کسا تماس حاصل نموده تا کارشناسان این موسسه راهکارهای جذابی را جهت انجام این امر تدارک ببینند.

جناب آقای یزدانی، مدیریت محترم دوزتوی نیز در خصوص این همکاری بیان کرد:

موسسه خیریه کسا موسسه ای مردم نهاد است که کودکان مبتلا به سرطان را تحت پوشش خود قرارداده است و ما با توجه به اهمیت روانی وجود اسباب بازی در روند بهبودی و درمان این کودکان، با ابتکار موسسه خیریه کسا سبد اسباب بازی کسا را در فروشگاه دوزتوی مستقر نمودیم. همچنین از همکاران خود نیز در فروشگاه ها و اصناف مرتبط نیز دعوت می کنیم تا با کسا تماس گرفته و در این مسیر همراه کودکان مبتلا به سرطان باشند.

در ادامه این مراسم، کودکان مبتلا به سرطان اسباب بازی های اهدایی را تحویل گرفتند و به حاضرین در این مراسم نیز به رسم یادبود کارت هدیه خرید از فروشگاه دوزتوی اهدا گردید.

The paper

Writing a term paper is easier than writing https://www.affordable-papers.net/ a research paper but in some instances, it becomes a problem since you don’t have any clue about the subject.

will be revised once it’s approved.

ارسال یک نظر