حضور مدیران موسسه خیریه کسا در مراسم گرامیداشت روز تسکین

حضور مدیران موسسه خیریه کسا در مراسم گرامیداشت روز تسکین

این جشن هر سال به پاس قدردانی از “مادربزرگ معنوی تسکین” برگزار میگردد که در آن مختصری از عملکرد موسسه تسکین از آغاز تا سال جاری به سمع و نظر خیرین می رسد.
این جشن با حضور خیرین شهر تبریز و میهمانانی از موسسه محک و موسسه خیریه کسا اصفهان برگزار گردید. مدیران موسسه خیریه کسا در این برنامه ضمن اعلام حمایت و همکاری همه جانبه با موسسه تسکین بر لزوم ادامه و گسترش همکاری در بخش های مشترک فعالیت هر دو موسسه تاکید کردند.

سید حبیب علوی، مدیر مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل موسسه خیریه کسا در این خصوص بیان کرد: موسسات خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در سراسر کشور بایستی همگام و همسو با یکدیگر به فعالیت بپردازند، زیرا سرطان به ویژه در بخش کودکان آسیب های بزرگی به بار می آورد و این همکاری بین بخشی در موسسات به ویژه در حوزه های اطلاع رسانی و جذب مشارکت های داخلی و بین المللی بایستی پررنگ تر از همیشه ادامه یابد.

در ادامه مهندس مهدی درچه زاده، مشاور مدیرعامل موسسه خیریه کسا ضمن تشکر از مدیران موسسه خیریه تسکین بابت دعوت به شرکت در این مراسم گفت: موسسه تسکین را با وجود افراد تاثیر گذار در تبریز، بسیار با پتانسیل می بینیم و امیدواریم این موسسه بتواند با لطف خداوند متعال و به دست مردم غیور تبریز و استان آذربایجان شرقی، تمامی کودکان مبتلا به سرطان را تحت پوشش حمایت های مادی و معنوی خود قرار دهد، تا دیگر شاهد این نباشیم که خانواده ای بجز رنج مریض داری رنج های مالی و معنوی را نیز متحمل شود.

ارسال یک نظر