همیار گرامی،
از اینکه می خواهید یکی از قلک های کسا را داشته باشید سپاسگزاریم . شما میتوانید با دفتر موسسه تماس گرفته و تقاضای قلک نمایید و یا فرم درخواست قلک را تکمیل نمایید. پس از پر شدن آن، با تماس مجدد با شماره تلفن روی قلک، پیک کسا برای گرفتن قلک پر و دادن قلک جدید، با هماهنگی قبلی، به منزل شما اعزام خواهد شد.
داشتن قلک های کسا یکی از ساده ترین روش های کمک به کودکان مبتلا به سرطان است. این قلک ها می توانند در منزل، محل کار و یا اماکن عمومی مستقر شوند.
قلک کسا در دو سایز معمولی و کودکانه تهیه شده و در ساخت آن، برای احترام به طبیعت و بازیافت سریع آن، از مواد پلاستیکی استفاده نگردیده است.
قرار دادن قلک کسا در خانه یا محل کار شما، نشانه عشق ورزی و نشانه ای از حس انسان دوستی شماست. با داشتن قلک کسا کمک به کودکان مبتلا به سرطان بسیار آسان می شود، چون همواره در کنار شماست. حتی با مبالغ کوچک نیز می توانید به آنان کمک کنید.

به این ترتیب کمک به کسا می تواند در برنامه هر روز شما قرار گیرد و مقدمه ای برای شروع یک روز پر از عشق و امید، همراه با احساس خوشآیند کمک به همنوع باشد.
با مبالغی که در قلک های کسا ریخته می شود کودکان مبتلا به سرطان بیشتری می توانند تحت حمایت کسا قرار بگیرند، پس می توانید از این راهها به ترویج و توزیع قلک کسا کمک کنید:

قلک کسا را برای عزیزان و دوستانتان هدیه ببرید تا آنها هم بتوانند وسیله ای آسان و در دسترس برای کمک به همنوع داشته باشند.

برای کودکانتان قلک کودکانه کسا را تهیه کنید و آن را بدست خود او بسپارید تا او هم از کودکی با مشارکت در مسائل اجتماعی آشنا شود.

با مسولین مهد کودک یا مرکز آموزش فرزندانتان هماهنگ شوید و قلک کودکانه کسا را در یک برنامه جمعی در آن مرکز توزیع نمایید و پس از یک مدت معین با کمک همان کودکان، آنها را جمع آوری کرده و به کسا تحویل دهید.
(مسولین کسا میتوانند در آن مراکز برای مادران و کودکان صحبت کرده و آنها را با اهداف کسا و کمک های انسان دوستانه آشنا نمایند)

با رئیس و همکارانتان صحبت کنید و با هماهنگی آنها در هر اتاق یک قلک برای سایر همکارانتان قرار دهید.

در هر جایی که حس خوب کمک به همنوع می تواند شکوفه دهد، حضور قلک کسا را پیشنهاد دهید تا زنجیره کمک به همنوع ادامه پیدا کند.

اگر شما هم ایده هایی دارید که می تواند منجر به زودتر پر شدن قلک های کسا شود آنها را با ما از طریق این لینک به اشتراک بگذارید.