توضیحات تصویر

درباره ما

امید احساسی است دربارهٔ اینکه می‌توانیم آنچه را که می‌خواهیم، داشته باشیم یا یک اتفاق، بهترین نتیجه را برای ما خواهد داشت.

سَرَطان نامی است که به مجموعهٔ بیماری‌هایی اطلاق می‌شود که از تکثیر مهارنشدهٔ سلول‌ها پدید می‌آیند.

در کنوانسیون حقوق کودک سازمان ملل متحد، کودک به هر انسانی که زیر هجده سال تمام باشد گفته می‌شود.

داستان کسا

در سال ۱۳۸۴ جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان بستری در بیمارستان امید، آغاز به فعالیت‌های فرهنگی نمودند.به تدریج و در هنگام فعالیت و گفتگو با خانواده این کودکان، دریافتند که «هزینه های سرسام آور درمان» بسیاری از والدین را مجبور به «ترک درمان» فرزندشان می‌کند. آگاهی از این حقیقت تلخ سبب گردید تا با همکاری موسسه خیریه محک، هسته اولیه این موسسه خیریه را در بیمارستان امید تشکیل دهند. سرانجام با گردهم‌آیی افراد معتمد و پزشکان مسئول و درد آشنا، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان اصفهان با نام اختصاری «کسا» در سال ۱۳۹۳ با شماره ۴۱۰۰ به ثبت رسید...

در این سالها تنها با اتکا به حمایت شما نیکوکاران توانستیم قدمی در راه حمایت این کودکان معصوم برداریم و ریشه های نوعدوستی را با مهر سرشار شما آبیاری کردیم.

محمدرضا احمدی

مدیرعامل موسسه خیریه کسا

با شما عهد میبندیم که چون گذشته، شفافیت را سر لوحه اعمال خود قرار دهیم و امین کمک های نوعدوستانه شما عزیزان باشیم.

حاج حسین احمدی

رییس هیات مدیره موسسه خیریه کسا

ما در کسا، با خدای خویش عهد بسته ایم تا با مهرورزی و همراهی شما درمان کودکان مبتلا به سرطان را سهل نماییم. به امید روزی که جز اشک شوق، اشکی از چشمی سرازیر نگردد.

دکتر علیرضا معافی

فوق تخصص آنکولوژی کودکان و عضو هیات امنای موسسه خیریه کسا

آمار کودکان تحت پوشش کسا

  • تحت درمان
  • بهبود یافته
  • فوت شده