قلک خانگی
قلک کودک
قلک مشاغل
قلک اجتماعی

قلک خانگی

قلک خانگی کسا؛ صندوقی برای مهربانی های هر روز شما…با داشتن قلک خانگی کسا، میشه هر لحظه از روز، به کودکان مبتلا به سرطان، کمک کرد. میشه هر روز را با عشق به همنوع شروع، و برکت را به زندگی خود و همنوعانمان سرازیر کنیم. میشه با مبالغ کم و مستمر، تغییرات بزرگی را برای کودکان مبتلا به سرطان رقم بزنیم.

قلک کودک

کودکان ما هم میتوانند حامی کودکان مبتلا به سرطان باشند. قلک های کودک کسا، تمرینی برای کودکان ماست تا کمک به همنوع را به صورت عملی تجربه نمایند. طراحی شاد و جذاب این قلک به گونه ای است که علاوه بر تصاویر زیبا و کودکانه، بسیار آموزنده بوده و انگیزه کافی و لازم برای کمک به دیگران و مشارکت های اجتماعی را به فرزندان ما خواهد داد.

قلک مشاغل

داشتن قلک شرکتی کسا، نشانگر مسولیت پذیری اجتماعی ماست. این قلک برای استفاده در فروشگاه های بزرگ و پر رفت و آمد، رستوران ها، کافی شاپ ها، اداره ها، داروخانه یا مطب پزشکان مناسب است.

قلک اجتماعی

مخصوص مراکز تجاری، اداری، آموزشی، پزشکی یا درمانی. نصب قلک ایستاده کسا در مراکز مختلف اجتماعی، علاوه بر ترویج مهر و انسان دوستی، نشانگر اهمیت مسولین آن مرکز، به مسئله کمک به همنوعان و مسولیت پذیری اجتماعی آن سازمان می باشد. این قلک بزرگترین قلک کساست و برای مراکز پر تردد، مانند اداره ها، فروشگاهای زنجیره ای، مراکز خرید، بازارها، بیمارستانها، داروخانه ها، درمانگاه ها یا آموزشگاه ها طراحی گردیده است.